26 Şubat 2020 Çarşamba
Ana Sayfa >
  BASIN DAVETİ - 14 Aralık Çarşamba


Dijitalleşen eğitimdeki yeni teknoloji ve çözümler, İstanbul’da buluşacak…

T.C. Milli Eğitim Bakanlığı, GESS Turkey için Tarsus Group ile protokol imzalıyor!

Eğitimde teknoloji kullanımına yönelik dünyada uygulamaya konulan en büyük ve kapsamlı eğitim hareketi FATİH projesini hayata geçiren T.C. Milli Eğitim Bakanlığı, imzalanacak protokol ile ünlü GESS (Küresel Eğitim Malzemeleri ve Çözümleri) fuarının Türkiye ayağına da destek olacak.

Amacı, dersliklerde verilen eğitimin kalitesini yükseltmek olan GESS Fuar ve Konferansları, Dubai, Endonezya ve Meksika’dan sonra şimdi de Türkiye’ye geliyor. Gelişen dijital içerikler ve yeni eğitim teknolojilerinin sergilendiği organizasyonda, aynı zamanda eğitmenlerin gündemdeki konulara ve farklı eğitim tekniklerine ilişkin donanımlarını artıran oturumlar gerçekleştiriliyor.

 

Londra merkezli Tarsus Group bünyesindeki İFO Fuarcılık ve F&E Group işbirliğinde İstanbul’da düzenlenecek GESS Turkey kapsamında, T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü ile bir protokol anlaşması imzalanacak.

 

İmza töreninde, T.C. Milli Eğitim Bakanlığı yetkilileri FATİH projesinde şu anda gelinen noktayı ve GESS Turkey’e destek verme nedenlerini aktarırken, Tarsus Group yöneticileri de fuarı İstanbul’a taşıma amaçları ile organizasyonun Türkiye ve bölgedeki eğitim sektörüne katacağı değerler hakkında bilgi verecek.

 

14 Aralık Çarşamba günü WOW International Convention Center’da düzenlenecek olan imza töreni ve işbirliği bilgilendirme toplantısında sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

 

PROGRAM

Tarih:         14 Aralık 2016, Çarşamba

Saat:          10.00

Yer:            WOW International Convention Center

                   Opal Toplantı Salonu
(Wow Convention Center B Blok Yesilköy Mahallesi Atatürk Cad. 34149 No:15-17-19 Bakırköy-İstanbul)

 

Akış

09.30         Kayıt ve İkram

10.00         Basın Toplantısı ve İmza Töreni

Bilgi ve LCV İçin: Kemal ARSLAN / Mass İletişim Danışmanlığı - 0537 388 59 84
kemalarslan@massiletisim.com